Hintli ailelerin son dönemde düğün için tercih ettiği Antalya bölgesi bu günlerde Türkiye’nin en yüksek bütçeli

TURKIYEDE BUGUNE KADAR YAPILAN EN YUKSEK BUTCELI HINT DUGUNU ANTALYANIN SERIK ILCESINDE GERCEKLESTIRILIYOR. DUGUN ORGANIZASYONLARINI GERCEKLESTIREN FIRMANIN KURUCU ORTAGI BUNYAT OZPAK, BU DUGUN TURKIYEDE SU ANA KADAR YAPILAN GELMIS GECMSI EN YUKSEK BUTCELI HINT DUGUNU OLMA OZELLIGI TASIYOR. AILEYLE YAPMIS OLDUGUMUZ OZEL GIZLILIK ANLASMASINDAN DOLAYI DUGUNUN TOPLAM BUTCESINI PAYLASAMIYORUM DEDI. (FOTO: NAMIK KEMAL KILINC/SERIK-DHA)ğün organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. Aylar öncesinden planlanmaya başlanan düğün, Serik’e bağlı Belek turizm merkezindeki Regnum Carya Otel’de 7 Şubat’ta başladı. Görkemli düğün 10 Şubat’a kadar devam edecek.


3 gün, 3 gece sürecek olan, Hindistan’ın en tanınmış ve varlıklı ailelerinden Ahluwalia ve Khaitan ailelerinin kızları Medha ve oğulları Nalin’in düğünü için 650’yi aşkın davetli charter uçaklarla Antalya’ya getirildi. Düğün için hiçbir masraftan kaçınmayan aileler, Hindistan jet sosyetesini Antalya’da ağırlıyor. Baştan sona tamamen Hint gelenekleriyle gerçekleşen düğün için tüm otel özel bir görsel şov alanına dönüştürüldü. Özel olarak dizayn edilen ve farklı seremoniler için düzenlenen etkinlik alanları büyük bir titizlikle hazırlanarak binlerce çiçek ve özel dekor malzemeleriyle süslendi.,

Düğün organizasyonlarını gerçekleştiren şirketin kurucu ortağı Bünyat Özpak, “Bu düğün Türkiye’de şu ana kadar yapılan gelmiş geçmiş en yüksek bütçeli Hint düğünü olma özelliği taşıyor. Aileyle yapmış olduğumuz özel gizlilik anlaşmasından dolayı düğünün toplam bütçesini paylaşamıyorum. Düğünü pek çok ülke arasından hem de düşük sezon olarak tabir ettiğimiz şubat ayı içinde ülkemize kazandırdığımız için ayrı bir mutluluk yaşıyoruz. Şu an içinde bulunduğumuz büyüleyici ortam yerli yabancı pek çok sektör profesyonelinin çok uzun süren emek ve hazırlıkları sonucunda oluşturuldu. Özellikle ailelerin, gelin ve damadın bir ömür boyunca hayalini kurduğu bir düğünü gerçeğe dönüştürüyoruz. Her düğünde olduğu gibi bu düğün de bizim için de çok heyecan verici bir süreç” dedi.(www.gunhaber.com)

There are no comments yet.

Bir cevap yazın