Aankara tren kazası ile ilgili görsel sonucunkara- Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren ile Marşandiz İstasyonu’nda yol kontrolü yapan kılavuz tren ile çarpışması sonucunda 9 kişi yaşamını yitirdi. Kazada yaşamını yitirenlerden Ispartalı Kübra Yılmaz ailesi ile birlikte Ankara’da yaşıyordu. Sütçüler ilçesi Çandır Köyü nüfusuna kayıtlı olan Erkan Yılmaz’ın kız Kübra Yılmaz, Ankara’dan Konya’ya çalışmak için gidiyordu. O feci kazada yaşamını yitirdi.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

Kazada yaşamını yitiren Kübra Yılmaz, 14 Aralık 2018 Cuma günü ikindi namazına müteakip Ankara Karşıyaka Mezarlığı Camiinde kılınacak cenaze namazının ardında toprağa verilecek.

MESLEKTAŞLARINDA TAZİYE MESAJI

Biyomedikal Mühendisleri Derneği ise yaşamını yitiren meslektaşları için taziye mesajı yayınladı. Mesajda; ‘Değerli meslektaşımız Kübra Yılmaz bugün Ankara’da yaşanan elim tren kazasında hayatını kaybetmiştir. Biyomed – Biyomedikal Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu olarak değerli meslektaşımıza Allah’tan rahmet, ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz’ denildi.

(Haber32 -)

There are no comments yet.

Bir cevap yazın