DAVA ADAMI BÖYLE OLUYOR

Üç dönem  AK parti Merkez İlçe İl Genel Meclisi üyesi olan Fevzi Ödemir, bu dönem meclis listelerinde yer almadı.  Aday gösterilmeyen Özdemir, partisine küsmedi bırakıp gitmedi. Yaptığı açıklamayla  partisinin emrinde  ısparat için çalışmaya devam edeceğini söyledi.  Özdemir sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi 

“Kıymetli hemşehrilerim , 
hepimizin bildiği gibi üç dönemdir AK Parti merkez ilçe il genel meclis üyeliği ile siyasetimizi yapmaya çalıştık.Başardık, başaramadık,elbette iyi günlerimiz,kötü günlerimiz, vatandaşlarımızı, mutlu ettiğimiz, edemediğimiz günlerimiz olmuştur. Her şeyden önce, tam üç dönemdir AK Parti İl Genel Meclisi listelerine meclis üyesi olarak beni layık gören , bu onuru yaşamama vesile olan partime , bugüne kadar emeği geçen yetkili organlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Tam üç dönemdir hem de birinci sıradan şahsımı oralara yazan irade, bugün partimizin içinden yeni , vizyoner , çalışkan arkadaşlarımıza bu hakkı tanımıştır. Siyaset sırası geldiğinde çekilebilmektir.Yeni seçilecek il genel meclisi arkadaşlarımıza, yeni görevlerinin, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Yine aynı şekilde yeni göreve gelecek Belediye Meclisi üyelerimize de başarılar diliyorum. 
Bizler merkezde yaşayan bir Ak Parti neferi olarak,her daim çalışmalarımıza devam ederek, aynı nefesle, aynı hevesle , “sen yoksan bir eksiğiz” felsefesi, düsturu içerisinde çalışmalarımızı sürdürerek,seçilecek İl Genel Meclisi başkanımız ve üyelerinin,hemde Şükrü Başdeğirmen Belediye başkanımız ve ekibinin her zaman yanında olarak, memleketimize yapılması gereken projelerimizle, eksiksiz, aynı enerjimizle devam edecegimizin sözünü vermek istiyorum.
Ayrıca, şahsıma karşı desteklerini hiç eksiltmeyen,esirgemeyen kıymetli kamuoyuna saygılarımı sunuyorum” (www.ispartatv.tv)

Editörün Notu;

Fevzi Özdemir’i Kanal32 den TARIM AKTÜEL programlarının başarılı yapımcısı ve sunucusu olarak tanıyoruz.İnanıyoruz ki bundan sonra aynı kanalda daha gğzel programlara imza atacaktır.

There are no comments yet.

Bir cevap yazın