ISPARTA TARIM FUARINDAN EN ÖZEL FOTOĞRAFLARIsparta Ticaret Borsası ve Detay Fuarcılık tarafından organize edilen ve bu yıl 14.’sü yapılacak olan ‘Göller Bölgesi Yayla Şartlarında Tarım ve Hayvancılık Fuarı01 – 04 Kasım 2018 tarihleri arasında Gökkubbe’de gerçekleştirilecek. 

Isparta’nın yanı sıra Afyonkarahisar, Antalya, Burdur, Denizli, Uşak gibi bölge illerinden çok sayıda tarım ve hayvancılığa dayalı firmanın stant açacağı fuarda kamu, kurum ve kuruluşları ile sivil ve mesleki örgütler de tanıtım yapma fırsatı bulacak.

 14. Göller Bölgesi Yayla Şartlarında Tarım ve Hayvancılık Fuarına 100’den fazla firmanın yanında, bölge illerinden de çok sayıda ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

TARIM FUARI 14. YILINDA
Fuara ilişkin açıklama yapan Detay Fuarcılık Sahibi Ahmet Sırça “Gelişen dünya konjöktöründe, küresel ısınma ve buna bağlı su sıkıntısı, Tarım sektörünü her zaman olduğundan daha da önemli hale getirmiştir. Tarım sektöründe iyi bir potansiyel gördüğümüz Göller Bölgesinde 2005 yılında başlattığımız ve 13 yıldır başarıyla gerçekleştirdiğimiz fuarımızı bu yılda 01- 04 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirecek olmanın heyecanı içindeyiz. Ekip olarak bu sorumluluk bilinciyle çalışmalara büyük bir heyecanla başlamış bulunmaktayız” dedi.

Fuar zytaret saatleri ise 10:00 ve 19:00 arası olarak belirlendi.(www.ispartahaber.com.tr)

There are no comments yet.

Bir cevap yazın